KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13442185
nr 1344 2185
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 214/360, Gallerian, 1981. Bladets mått: 50x64cm, oramat löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:35:04
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén